Obecná charakteristika školky

Mateřská Škola Malá Morava, Vysoký Potok 40 se nachází v horské oblasti rozkládající se na pomezí Moravy a Čech na území Králického Sněžníku a Hanušovické vrchoviny. Škola se nachází na horním konci vesnice a je uložena v krásném přírodním prostředí, v údolí. Děti zde po celý rok mohou využívat volné přírodní rehabilitace (čistý vzduch, klidné prostředí posilující nervový a imunitní systém dětí, je to městem nenarušené prostředí) . MŠ je dobře vybavená, vyhovuje podmínkám provozu. Děti do naší školky dojíždějí autobusovou dopravou pod dozorem určené osoby a ta je předá učitelce. Pedagogické pracovnice se snaží o to, aby se zde děti cítily co nejlépe.

Dle nařízení vlády ČR na našem pracovišti je třeba dodržet tato pravidla:
-roušky vždy všechny osoby, které vstupují nebo doprovázejí děti
-používejte desinfekci
-dodržujte rozestup 2m
-neposílejte do školy děti, které vykazují náznak nachlazení, děti s teplotami, rýmou
-osoba, která vstupuje do MŠ nesmí být rovněž nemocná

V případě zjištění nachlazení dítěte bude rodič vyzván k okamžitému vyzvednutí dítěte.
-je zakázán volný pohyb zákonných zástupců a osob po celém pracovišti školy

Zaměstnanci MŠ se budou řídit dle stanovených pokynů či manuálu stanoveného ministerstvem zdravotnictví.