Obecná charakteristika školky

Mateřská Škola Malá Morava, Vysoký Potok 40 se nachází v horské oblasti rozkládající se na pomezí Moravy a Čech na území Králického Sněžníku a Hanušovické vrchoviny. Škola se nachází na horním konci vesnice a je uložena v krásném přírodním prostředí, v údolí. Děti zde po celý rok mohou využívat volné přírodní rehabilitace (čistý vzduch, klidné prostředí posilující nervový a imunitní systém dětí, je to městem nenarušené prostředí) . MŠ je dobře vybavená, vyhovuje podmínkám provozu. Děti do naší školky dojíždějí autobusovou dopravou pod dozorem určené osoby a ta je předá učitelce. Pedagogické pracovnice se snaží o to, aby se zde děti cítily co nejlépe.

Vážení rodiče, v bloku přijímání dětí do MŠ naleznete veškeré informace související s nastávajícím zápisem dětí MŠ na školní rok 2021-2022. Těšíme se na vaše děti.
Vážení rodiče, pracoviště MŠ Malá Morava je od 12.4.2021 nadále uzavřena pro děti, které neplní povinnou školní docházku.S rodiči budeme v pravidelném kontaktu. Zavřeno je dle nařízení vlády ČR . Hošková Anna