Vzkazy rodičům

Žádáme rodiče, aby před příchodem do MŠ zkontrolovali, zda děti nemají různá infekční onemocnění, se kterými nelze nastoupit do školky(rýma,kašel, teploty, průjem, nevolnost, vyrážky). Ředitelka MŠ bude provádět po nástupu do MŠ pravidelný ranní filtr (měření teploty a v případě zvýšené teploty  a respiračních onemocnění budete vyzváni k odvozu dítěte).Připravte děti na pravděpodobnou situaci celodenního nošení roušek, preventivně jim zajistěte dostatek jejich množství a veďte je směrem k pravidelné desinfekci rukou a pravidelné výměně roušek.Dále žádáme rodiče, aby nás v jakémkoliv případě informovali o změně osobních údajů, pověření péče o děti, alergie u dětí nebo o výskytu - podezření, testování, karanténa epidemie koronaviru. Žádáme také rodiče, aby dětem zajistili čisté oblečení a stav oblečení pravidelně kontrolovali. Uhraďte neprovedené platby za stravné.Své děti veďte k odpovědnosti za jejich chování. V případě potřeby volejte do MŠ. O termínu návratu budete v čas informování.

Vážení  rodiče,  vzhledem k epidemii Koronaviru, rušíme všechny  námi naplánované  akce. Děkujeme za pochopení. HOŠKOVÁ

ms.malamorava@atlas.cz

MŠ Malá Morava je uzavřena od: 1.7.2020-31.7.2020. Otevíráme 3.8.2020. Hošková