logotyp
Login

Různá sdělení

Provedené opravy v MŠ

Vážení rodiče, stejně jako jiné školy i naše škola nabízí pěkné, čisté prostředí  mateřské školy a o to se ředitelka MŠ stará  sestavováním rozpočtu pro školu, kdy zajistila finanční prostředky na potřebné rekonstrukce, které považovala v blízké době za velice důležité. Provedené rekonstrukce byly tedy hrazeny finančními prostředky od zřizovatele dle výběrového řízení. Během doby letních prázdnin roku 2014 byla provedena rekonstrukce sociálního zařízení školy. V průběhu tohoto roku došlo k výmalbě chodby a zlepšení nástěnkového informačního systému.Na chodbě v MŠ byla provedena pedag. pracovnicemi nástěnná malba, která vystihuje náš ŠVP. Roku 2015 v době letních prázdnin byla provedena rekonstrukce dřevěného bednění na chodbě MŠ a v sušárně. Dále byla zhotovena zcela nová stěna při vstupu do MŠ. Provedená je instalace elektrického dveřního zámku s kamerovým dohledem. Ředitelka MŠ přistoupila ke kroku a zajistila i obnovu dětských šatních bloků koncem letních prázdnin roku 2015. Po celou dobu se snažíme o tvorbu výzboby v MŠ, abyste při vstupu mohli pozorovat dětské výtvory. Ředitelka MŠ zajišťuje dostatek pomocného a pracovního či knižního materiálu, jak pedagogům, tak i dětem.
Jménem ředitelky MŠ si dovoluji říci, že pomalými krůčky naší školu zvelebujeme a snažíme se nabízet místa v naší škole všem dětem bez jakýchkoliv rozdílů (naše škola umožňuje dietní stravování)  a to se nám odplácí se zvyšujícím počtem zapsaných dětí a stále se zvyšujícím počtem přicházejícím rodičů se zájmen zapsat děti do  naší MŠ. 

Děkujeme za Vaši přízeň a spolupráci.


 

Poděkování za spolupráci s MŠ

Vážení rodiče a přátelé. Jménem MŠ Malá Morava si dovoluji poděkovat níže uvedeným osobám za spolupráci s MŠ v roce 2019-2020-2021.

Děkujeme panu ředitely firmy ,,Farma Malá Morava" panu Waltru Kollerovi za věnování krásného slunečního deštníku dětem k pískovišti.

Děkujeme jednateli firmy ,,Krovstav" Josefu Temňákovi za věnování finančního daru, nákup hraček na vánoce.

Děkujeme jednateli ,,2K Consulting" jednateli panu Bc. Radku Kubíčkovi za věnování finanční částky na nákup sušícího stojanu na výkresy.

Děkujeme Paní Temňákové O. a ředitelce MŠ MM za sestavení projektu, zapojení do projektu na obnovu školní zahrady. Projekt bude realizován, je schválen.

Děkuji celému zastupitelstvu za podporu při funkčnosti MŠ.

Děkuji zaměstnancům za spolupráci.
Rychlý kontakt

POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJU

Kontaktní osoba: Bc.Radek Kubíček, MBA
Telefon: 585 155 100
E-mail: kubicek.dpo@ 2kconsulting.cz

Mateřská škola Malá Morava

Mateřská škola Malá Morava
příspěvková organizace
Vysoký Potok 40
78833 Hanušovice
Telefon:
+420 774718462

Ředitelka MŠ:

+420 774 718462
reditel@ms-malamorava.cz
ID schránky: zc6vuk6

Aktuality

Vyšetření zraku se bude konat 12.4.2024 v 8.30 hodin. Poplatek 200,kč.
V době jarních prázdnin: 4.3.-8.3.2024 MŠ funguje dle stanoveného režimu. Hošková

Ocenění v oblasti GDPR

Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Ukrainian
Home

Created by © 2009 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign