logotyp
Login

Různá sdělení

Provedené opravy v MŠ

Vážení rodiče, stejně jako jiné školy i naše škola nabízí pěkné, čisté prostředí  mateřské školy a o to se ředitelka MŠ stará  sestavováním rozpočtu pro školu, kdy zajistila finanční prostředky na potřebné rekonstrukce, které považovala v blízké době za velice důležité. Provedené rekonstrukce byly tedy hrazeny finančními prostředky od zřizovatele dle výběrového řízení. Během doby letních prázdnin roku 2014 byla provedena rekonstrukce sociálního zařízení školy. V průběhu tohoto roku došlo k výmalbě chodby a zlepšení nástěnkového informačního systému.Na chodbě v MŠ byla provedena pedag. pracovnicemi nástěnná malba, která vystihuje náš ŠVP. Roku 2015 v době letních prázdnin byla provedena rekonstrukce dřevěného bednění na chodbě MŠ a v sušárně. Dále byla zhotovena zcela nová stěna při vstupu do MŠ. Provedená je instalace elektrického dveřního zámku s kamerovým dohledem. Ředitelka MŠ přistoupila ke kroku a zajistila i obnovu dětských šatních bloků koncem letních prázdnin roku 2015. Po celou dobu se snažíme o tvorbu výzboby v MŠ, abyste při vstupu mohli pozorovat dětské výtvory. Ředitelka MŠ zajišťuje dostatek pomocného a pracovního či knižního materiálu, jak pedagogům, tak i dětem.
Jménem ředitelky MŠ si dovoluji říci, že pomalými krůčky naší školu zvelebujeme a snažíme se nabízet místa v naší škole všem dětem bez jakýchkoliv rozdílů (naše škola umožňuje dietní stravování)  a to se nám odplácí se zvyšujícím počtem zapsaných dětí a stále se zvyšujícím počtem přicházejícím rodičů se zájmen zapsat děti do  naší MŠ. 

Děkujeme za Vaši přízeň a spolupráci.


 

Poděkování za spolupráci s MŠ

Vážení rodiče a přátelé. Jménem MŠ Malá Morava si dovoluji poděkovat níže uvedeným osobám za spolupráci s MŠ v roce 2022 a dále:


Rychlý kontakt

POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJU

Kontaktní osoba: Bc.Radek Kubíček, MBA
Telefon: 585 155 100
E-mail: kubicek.dpo@ 2kconsulting.cz

Mateřská škola Malá Morava

Mateřská škola Malá Morava
příspěvková organizace
Vysoký Potok 40
78833 Hanušovice
Telefon:
+420 774 718 462

Ředitelka MŠ:

+420 774 718 462
reditel@ms-malamorava.cz
ID schránky: zc6vuk6

Aktuality

Na základě konzultace se zřizovatelem bude pracoviště MŠ Malá Morava uzavřeno: 15.7.2024-9.8.2024. Otevírat budeme: 12.8.2024. Hošková
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Ukrainian
Home

Created by © 2009 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign